Dodatkowe informacje dotyczące organizacji wesela w Pałacu Makowice 


Alkohol można zamówić za dodatkową opłatą ( po ustaleniu rodzaju alkoholu przygotowujemy atrakcyjną ofertę cenową) lub we własnym zakresie (pobierana jest opłata 8 zł od osoby dorosłej za usługę m.in. obsługę, schłodzenie alkoholu przed i podczas wesela, udostępnienie kieliszków)


Candy Bar czyli słodki stół na bogato, który cieszy nie tylko podniebienie ale i oko. Ciasta, ciasteczka, babeczki, bankietówki, deserki w małych pojemniczkach, cukierki, żelki, lizaki itp. 

W cenie od 15 zł od osoby


Stół z winami włoskimi wraz z przekąskami (koreczki z serów, wędlin, oliwek, krakersów itp.) Przy sześciu butelkach  różnych win cena wynosi 600 złWesela odbywają się standardowo przy stołach prostokątnych. Stoły okrągłe można wypożyczyć za dodatkową opłatą. 1 stół 8-osobowy 30 zł, np. 12 stołów to koszt 360 zł.

Fontanna czekoladowa z owocami, owocowymi szaszłykami, piankami, rurkami do maczania w czekoladzie od 600 zł (w zależności od ilości gości) Rollbar- wynajęcie urządzenia 200 zł + keg 30 lub 50 litrów (cena piwa uzależniona jest od wybranego gatunku piwa  i wielkości kega)


Stół staropolski w cenie od 2000 zł. Cena jest kalkulowana indywidualnie i uzależniona jest od wybranych produktów i ilości gości. Przykładowe wyroby do skomponowania to wędliny, kiełbasy, kabanosy, kaszanka, salceson, bigos, pierogi, ogórki kiszone , smalec, chleb.


Specjalna oferta dla Gości weselnych: 

-do 10 osób 70 zł za dobę od osoby

-do 25 osób 65 zł za dobę od osoby

-powyżej 25 osób 60 zł za dobę od osoby

 Przy noclegach Gości weselnych doba hotelowa trwa od godziny 15, w przypadku wesela z poprawinami - do czasu trwania poprawin. Ceny pokoi jednoosobowych ustalane są indywidualnie. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu płatne są 20 zł/ os